fwfffffffffffffffffffff ddddddddddddddddddddddddd
MATINIAI VANDENS DISPERSINIAI DAŽAI VIDAUS DARBAMS ARIVA VD-L

 


Dažai ARIVA VD-L padengia paviršių vienodu, greitai džiūstančiu, atspariu sausam valymui sluoksniu.


PRITAIKYMAS: Dažai vidaus darbams, daugiausia lubų, taip pat sienų dažymui. Dažai skirti tinko, plytų mūro, betono, gipso kartono, tapetuotų, anksčiau dažytų ir kitokių mineralinių paviršių dažymui.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA: Prieš naudojimą dažus gerai išmaišykite. Dažoma teptuku, voleliu, purškimo būdu. Dažomas paviršius turi būti sausas, tvirtas, švarus ir be riebalų dėmių. Senus , besilupančius, kreidinius ar klijinius dažus nuvalykite. Blizgantys paviršiai  turi būti nušlifuoti iki matinių. Porėtus ir silpnus paviršius nugruntuokite tam skirtais skvarbiaisiais gruntais ( pavyzdžiui Statybiniu giluminiu gruntu „ARIVA“, arba gruntais, kuriais nugruntavus paviršius nepasidengia matoma blizgia plėvele). Priklausomai nuo paviršiaus ir spalvos dažoma vieną-du kartus. Dažus galima skiesti vandeniu. Dažant pirmą kartą iki 10% tūrio, antrą kartą iki 5 % tūrio. Dažymo metu dažomo paviršiaus temperatūra neturi būti žemesnė kaip +5 ºC. Antrą kartą dažyti tik dažams pilnai išdžiūvus, bet ne anksčiau kaip po 1,5-2 valandų.

SAUGOJIMAS: Laikyti sandariai uždengtoje taroje, nuo +5 iki +30ºC temperatūroje.

SAUGOS REIKALAVIMAI: Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis, patekus plauti dideliu kiekiu vandens, sudirginimui nepraėjus, kreiptis į gydytoją. Patekus ant odos, nuplauti vandeniu su muilu. Naudoti gerai vėdinamose patalpose. Purškiant naudoti kvėpavimo takų apsaugos priemones.


TECHNINIAI DUOMENYS: Skiediklis – vanduo

Sąnaudos – 5-6 m²/l dažant du kartus.

Džiūvimo trukmė 20ºC±3ºC ne daugiau 1 val.

Išfasuoti :1 (3,5,10) litrų kibiruose

Geriausias iki : 1 metai nuo pagaminimo datos