fwfffffffffffffffffffff ddddddddddddddddddddddddd

 

UNIVERSALŪS KLIJAI VISŲ RŪŠIŲ TAPETAMS ARIVA TK Vidaus darbams


PASKIRTIS: klijai skirti įvairių rūšių tapetams: popieriniams, viniliniams,akriliniams,stiklo audinio,austiems ir neaustiems, bei dažomiems tapetams klijuoti sausose vidaus patalpose.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS:

Paviršius ant kurio klijuojami tapetai, turi būti švarus, sausasis tvirtas. Pašalinkite nuo jo visus senus tapetus ir atšokusius dažus. Prireikus panaudokite glaistą. Nuvalykite pelėsius. Sienas, ant kurių yra pelėsių, apdorokite antiseptine priešpelėsine priemone. Porėtus, išdūlėjusius ir nušveistus paviršius nugruntuokite statybiniu gruntu arba tapetų klijais ARIVA TK praskiestais vandeniu santykiu 1:1. Neklijuokite tapetų ant drėgnų ar galinčių sudrėkti sienų.

NAUDOJIMAS:

Prieš naudojimą klijus gerai išmaišykite. Klijuojant popierinius, vinilinius ir akrilinius popieriaus pagrindu tapetus-užtepkite klijus ant blogosios tapeto pusės. Leidę išmirkti 3-5 min., prispauskite tapetą prie klijuojamo paviršiaus šepečiu, voleliu ar specialia glaistykle. Klijuojant vinilinius audinio pagrindu ar stiklo audinio tapetus- užtepkite klijus ant klijuojamo paviršiaus ir prispauskite prie jo paruoštas tapetų juostas. Norint priklijuoti stipriau, klijais tepkite ir tapetą ir paviršių. Tapetus klijuokite ir prispauskite iš viršaus į apačią  ir iš vidurio į kraštus. Tapetai gali būti dažomi tik po to, kai klijai visiškai išdžius.

DARBO LAIKAS:

Ant gerai įsigeriančių paviršių užtepus klijus tapetus klijuoti iš karto, o ant dažytų gruntuotų ir mažai įsigeriančių paviršių per 20 – 30 min,turi būti prispaustos tapetų juostos. Siekiant kokybiškesnio darbo rezultato rekomenduojama patalpų ir medžiagų temperatūra 16 – 20 ºC

SAVYBĖS:

Paruošti naudojimui

Išdžiūvę – skaidrūs

Lengvai tepami voleliu

Geras pirminis sukibimas

TECHNINIAI DUOMENYS:

Skiediklis – vanduo

Kenksmingumas – nekenksmingi

Degumas – nedegūs

Žemiausia darbinė temperatūra - +14⁰C

Išeiga – 4-6 m²/kg

Atsparumas šalčiui – užšąla, saugoti nuo užšalimo

Sandėliuoti ne žemesnėje kaip - +3⁰C temperatūroje

SAUGOS REIKALAVIMAI: Saugoti nuo vaikų, vengti patekimo į akis, patekus nedelsiant plauti dideliu kiekiu vandens, sudirgimui nepraėjus, kreiptis į gydytoją. Patekus ant odos nuplauti vandeniu su muilu. Nepilti į vandens telkinius.

Geriausi iki : 1 metai nuo pagaminimo datos.

IŠFASUOTA: 1(3,5,10) litrų kibiruose